Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Topless

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Aferdita:
eee aaa ama ni minut ama ni minut
eee aaa ama mos u ngut ama mos u ngut
se je ngat topless
I see myself gettin' topless
I see myself gettin' topless
e boj hot, gettin' topless
le te dalin fjalt qe pi kallin
aferditen jo jo sun e nalin
le te dalin fjalt per kit djalin
amigen jo jo sun e marrin

me ty po e shoh veten topless
topless topless
me ty po e shoh veten topless
topless topless

Agon Amiga:
le te dalin fjalt per ket djalin
amigen jo sun e nalin
express e shoh veten topless
kur une jam perpara e ti n'mes
spo't ves veq ni gjest po ta pres
njo tjeter po ta shes ti
e din sa jam i dhezt
qka nese t'lyj pak me vaj
une e ti bashk nuk ka
kerkun ma high krejt e din kush
jan ata s'jon si na jo s'jan
kerkah mos thuj nuk e dita une
aferdita na i nalim dritat
kur bajana sene te pista lej
le te folin per kryesorin
une jam regjisori nuk ta jepi rolin

Aferdita:
me ty po e shoh veten topless
topless topless topless
me ty po e shoh veten topless
topless topless topless
po e shoh veten topless topless
po e shoh veten topless topless
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)