Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Yine Bize Yangın Var

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gelişinden çok beli
Kime hay kimine vay
Sen onu geldi de bana sor
Yine bize yangin var

Duruşundan besbelli
Kim hay kimine vay
Sen onu geldi de bana sor
Yine bize yangin var
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)