Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - A Kam Une Ego

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
4X
A Kam Une Ego

Dite maj,
nate maj kur u bem e na than ju te dy ja beni bam,
ju te dy ja beni dam,
ja beni bam. Dite maj,
nate maj u larguam kishe faj ne te dy nuk patem faj
ne te dy ja benim bam ja benim bam.
Ike erdha ishe ndryshe ndaj keshtu se lam,
ika erdha ne te dy jo te gjitheve su ndam,
i dham, sna lan.
Trendafilat mi kerkoje dite maji ne xham,
trendafilat i dhuroje naten e majit sna lan, na ndan, na ndan.
A kam une ego ajo po me pyet me thot,
a kam une ego dita dites e degjoj
a kam une ego situata jon vazhdon a joujou.
A kam une ego ajo me pyet me thot,
a kam une ego dita dites e degjoj
a kam une ego situata jon vazhdon a joujou.
Ike erdha ishe ndryshe ndaj keshtu se lam,
ika erdha ne te dy jo te gjitheve su ndam i dham, sna lan.
Trendafilat mi kerkoje dite maji ne xham,
trendafilat i dhuroje naten e majit sna lan, na ndan, na ndan.
A kam une ego ajo po me pyet me thot,
a kam une ego dita dites e degjoj
a kam une ego situata jon vazhdon a joujou.
A kam une ego ajo po me pyet me thot,
a kam une ego dita dites e degjoj
a kam une ego situata jon vazhdon a joujou.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)