Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edita Sopjani - Me Miliona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
edhe nese ki pare me miliona per ato sene nuk bona e jotja jom e sigurt s kom qa menona ti se din qa po don (2) e di ki pare po une kur s me don se kom gajle meniher kerkon ndarje oooo vet gjaje 1rrugdalje pa pare asnjo sun e nxone oooo kaloje kaloje ta shoh a um mashtrove se kur ki pare meniher shkon te tjetra e mu m lone ooooo edhe nese ki........(2) ki pare po une kur sum don se kom gajle.......
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)