Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defro - Engjëll

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF :
Engjell, ti zemren ma plotson
Engjell, ti boten ma ndryshon
Engjell, zemren ma plotson
Engjell, boten ma ndryshon

1.
Sa her po menoj per ty
Diqka tre po ndjej
Nashta stkom afer
Veq me ty un jom okej (A ,Aha)
Lidhja jon ka fillu
Edhe kurr ska mu shu edhe kurr ska mu shu (Ah, Yeah)
Po menoj per takimin e ardhshem
E met kallxu qe jena t'pa ndashem
E sekretet mja kallxu njani tjetrit (Tjetrit)
Ka ardh koha kurgjo mos me majt nveti (nVeti)
Momenti ka ardh me na bo bashk kreveti
Edhe me jetu jeten si per lezeti
Fjalen ta kom dhan qe kurr ska met lan
Edhe nese krejt hejterat qohen nkam

REF :
Engjell, ti zemren ma plotson
Engjell, ti boten ma ndryshon
Engjell, zemren ma plotson
Engjell, boten ma ndryshon

2.

Ti je djelli qe me ngroh
Ti je endrra qe un shoh
Ftyra jote osht si engjell
Perveq teje nuk ka tjeter

Se ti je ma e mira qe kom pa najher
Un skisha ik prej teje asniher
Du me dit a ndjen edhe ti sikur une njejt
A pot pelqej un sikur ti qe pom pelqen

1 minut ti ama fal se ti zemren ma ke marr
asni sekond hiq prej mendjes nuk um ke dal
edhe 1 dit edhe 1 nat boni bashk sa dush pres
tu menu per ty deri koha vjen

REF :
Engjell, ti zemren ma plotson
Engjell, ti boten ma ndryshon
Engjell, zemren ma plotson
Engjell, boten ma ndryshon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)