Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Une Do Te Vete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Unë do të vete
lule moj lule
Larg në kurbet
lule moj lule

Diçka do te bie
lule moj lule
Një degë lajthie
lule moj lule

Ta vësh në kutie
lule moj lule
Të të bëjë hije
lule moj lule

Gjithnjë kur ta shikosh
lule moj lule
Të mjerin t’më kujtosh
lule moj lule.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)