Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Nene Moj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nënë moj do marr një udhë, moj nëna ime
epo do kaloj malet me gurë, moj nëna ime.

Nuse pse kaq larg më shputë, moj nëna ime
epo do më marrë malli shume, moj nëna ime.

Nënë moj qe me dhe gjinë, moj nëna ime
epo vallë a do ma shohësh synë, moj nëna ime.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)