Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zef Beka - Zef Ku Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dikush m'pyti ku je kon,ku je kon
Ven pa lyp per ty s'kom lon , per ty s'kom lan
Bile n'anderr t'kom pa mram, t'kom pa mram
M'erdhi keq mu desht me i than eeee...

Jam n'njat mal ku hana del,hana del,
Ku lyn floket plaka me xhel,plaka me xhel
Ku iriqi mb'shjellet n'tel,mb'shtjellet n'tel,
Ku arushat mbajn remel eeee...

(REFRENI)
Zef,Zef,Zef ku je ,Zef,Zef,Zef ku je ,
o jam e sjam oo aty ku mleeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)