Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergi Dini - Asnji Gram

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.
Zemra po m'buqet e po vajton
Per dashnin qe ma s'ekziston
Se dashnin qe ke pas ti per mu
Asnji gram nuk ka peshu

Zemer po don falje me tkerku
Se tkam lendu
Se zemra jem tdesht ma shum se ti mu
Mengjese bosh
Kujtimet n'kosh
A a nuk ja vlen
Jo jo nuk ja vlenaaa

A ma bane prej inatit
Apo kshu na deshti fati
Se dashnin qe kam pas un per ty
Vetem n'prralla kishe mujt per me kqyr
Kto fjal po i tham me lot e me zemer
U will remember
Meritova pak ma shum
Ma shum se kaq
Fuck u fake femen

Pse u shite kaq lir
Pse se bane ma mir
S'the lamtumire
Boten un ta fala
E un veq dhimbjen majta
T'menova per ma nalt
Ama posht paske met
Po mduket si anderr e keqe
Por asht e vertet

Plagen e kam hap e po du me pi
Dhimbje mos me ni per ket dashni
Prej teje sot jam tjeter njeri
RIP TO THE BOY I USE TO BE

REF.
Zemra po m'buqet e po vajton
Per dashnin qe ma s'ekziston
Se dashnin qe ke pas ti per mu
Asnji gram nuk ka peshu

Ca doshe prej meje gja tjeter qe ty nuk ta dhash
Zemren e more,pa zemer un prap po rri gjall
Ti ishe yll deti e rrall se qielli ka shum
Nga trendafili u ktheve ne kaktus me thumb

Ti nuk e din
per mu ishe edhe inspirim
Sa her tshikosha nuk kishte ma njerzim
E pa ty njerzimi nuk kishte ma kuptim
Ti nuk e din sa nice e mir kalum na 2
Po kohen spo mundem me e kthy

Honey ka met marr ty malli
Edhe pse jo tashi
Nje dit do m'kujtosh
Kur ti t'ndihesh bosh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)