Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fibi - Inat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I kom dit kejt
amo nuk ti kom permen
Ti ke shku edhe me tjetren
tnjejtin vend
pse me mu po mban inat
kur fajin e ki vet
ke menu se sikur une
edhe ajo tpret
se nese ki menu
qe ka me zgat
mu mke pas gjithmon
at tjetren veq per 1nat
Un jom 1 sa 100 qe i ke pas ti
Une tkom dasht
amo nuk di a mke dasht ti

REF. x2:
Pse kaq shum inat
inat ti pom man
Kur fajin vet e ke
sjam une per 1 nat 1nat
ta kom thon
Kur e di se qfare je

E kom dit sa vlen
po nuk ta kom thon
SE kom pas as un
let ty met lon
pse me mu po mban
inat kur fajin e ki vet
Ke menu se sikur un edhe ajo tpret
Se nese ke menu qe ka me zgat
mu mke pas gjithmon at
tjetren veq per ni nat
Un jom 1 sa 100 qe i ke pas ti
Une tkom dasht
amo nuk di a mke dasht ti

REF. x4:
Pse kaq shum inat
inat ti pom man
Kur fajin vet e ke
sjam une per 1 nat
1nat ta kom thon
Kur e di se qfare je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)