Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eva Ndoja - S'e Ke Ditë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tkom pa jom bo kishe
stkom pa me kon rrishe
mke thirr po se dishe se
me kon po del ti

tkom thon ki me majt nmen
qdo dit ki me permen ti
vleren ja din dikujt masi qe tlen
se ke dit me kon po del ti

e parameno veten qysh je kon
parameno rrethin qa tkan thon
tash tka ra nmen amo tash per mu
esht shum von

pse nuk e di pse po vet qa ka tre
kur edi qe me mu mo nuk je
po menon qe per ty jom tu ndje
ka kalu ajo koh ref:2

tkom thon ski me mujt me harru
se ke dit se me mu ki kalu shum net
se ke dit me kon po del ti

tkom thon ki me majt nmen
qdo dit ki me permen
ti vleren ja din dikujt masi qe tlen
se ke dit me kon po del ti

e parameno veten qysh je kon
parameno rrethin qa tkan thon
tash tka ra nmen amo tash per mu
eshte shum von

pse nuk e di pse po vet qa ka tre
kur edi qe me mu mo nuk je
po menon qe per ty jom tu ndje
ka kalu ajo koh ref:2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)