Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina Tiko - Obsession

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I can feel you here with me now
Even tho your far
I can dream you touching me
And I have touched the sky mmm
Your love is everywhere
My heart I can not bear
Being far apart
Your voice I hear it in my head
and I can only smile

Ref
Your love takes me higher and higher
Never lets me fall
Your love gives me power and power
I'll never let you go

Mmmmmm
Never let you go
Heeey
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)