Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Xhaferri & Denisa - Thuaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
thuaj vetem me fal te jete kjo fjal
si nje pasaport .
thuaj me rrespekton me zor se kerkoj ti hap nje porte:
un me zemer falje kerkoj je e imja dhe t'a dhuroj mos harro e vogel ke qen dhe ti dikur ashtu por si mua :

ref: ne jemi bashk kemi nje gjak ne bashk na ndan vec nje emer ,
ne jemi prap moter e gjak ndaj lutem pak un me teper .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)