Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkenda Dubova - Bad Gal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tu pi shisha edhe koka
Tu kcy un su lodha
Ment i mer thoba
Veq po porosit shoca

Let thojn qa dojn qa dojn let thojn
E bojm se e dojm
Mu m’vin paret e ty t shkojn

A pe din ti zemer me mu bon emer (2herë)
Ta ndrroj un gjendejen
Ti ndreqi senet

Leje kerrin se e kom temin
Leje kerrin hyp n ‘temin
Voziti shpejt zemer mbaju
Nese smdon zemer baju

Duhesh me majt maje veten
Maje veten djal
Tshti krejt mi lan
Edhe n fund kurgjo
Sko met dhan
A pe din qysh jom kate kategori e ran
A pe din ku jom ku ka nej qaty ti m gjon

A pe din ti zemer me mu bon emer (2herë)
Ta ndrroj un gjendejen
Ti ndreqi senet

Leje kerrin se e kom temin
Leje kerrin hyp n ‘temin
Voziti shpejt zemer mbaju
Nese smdon zemer baju
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)