Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Ta Ha Gojën

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Part 1: Uki]
Verë e nxetë trupat ngjitun
na dy shumë t'djersitun
edhe akujt n'neve po shkrihen
qa u bo ma vonë po dihet
Ti folëm, folëm, folëm
folëm, folëm ton kohën,
Ti folëm, folëm, folëm,
folëm, folëm ton kohën
Ta Ha Gojën (4x)

[Part 2: Blero]
Uaa sa mirë po doket
para saj pe harroj krejt botën
po pi edhe pe thej gotën
s'ma nin le t'bohet qa t'bohet
Ti veç folëm, folëm, folëm,
folëm, folëm ton kohën
Veç folëm, folëm, folëm,
folëm, folëm ton kohën
Ta Ha Gojën (4x)

[Part 3: Blero]
Sick po dokesh sonte
qa mboni goja jote,
krejt senet që mi fole
krejt senet që mi bone
Jom jasht kontrolle
edhe krejt osht jasht kontrolle
krejt senet që mi fole
krejt senet që mi bone

[Part 4: Uki]
Hajde ti ktu me mu
fjalt që si thu veç mu kallxomi
Krejt qa ki foli me mu
krejt qa ki se une nuk foli
Hajde ti ktu me mu
fjalt që si thu veç mu kallxomi
Krejt qa ki foli me mu
krejt qa ki se une nuk foli

[Blero & Uki]
Ta Ha Gojën (7x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)