Më mbaj mend (për 1 muaj)

David Guetta - This One's For You Albania

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mmh... Uh...

We're born to fly
So let's keep living till it all falls down
Let's close our eyes
And let the moment drown the whole world out

We're in this together
Hear our hearts beat together!
We stand strong together
We're in this forever!
This one's for you!
This one's for you... (yeah yeah, hey)

Waving colored flags
We won't surrender, there's no standing down (no standing down)
Love's a playing field (oh no)
It's full of winners, we're breaking new ground

We're in this together
Hear our hearts beat together!
We stand strong together
We're in this forever! (forever)
This one's for you!
This one's for you... (ooh yeah yeah, yeah!)

In this together
Whoa whoa, whoa whoa!
Uh...

We're in this together (we're in this together)
Hear our hearts beat together!
We stand strong together
We're in this forever! (ooh, whoa, yeah)

This one's for you
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)