Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Ta Ha Zemren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta ha zemren ta ha shpirtin dashnija per ty me mbyti
ta ha zemren ta ha shpirtin me kalle me plase si bomba dinamiti.

Ti e din se me mua ska lojra as fore ti e din se per ty shkrihem si
akullore ti mir e din se un jam ai djali a mund te vdes i shkreti nga malli.

A me don a me don sa me don me trego me trego moj bon bonn
A me don a me don sa me don me trego me trego moj bon bonn

Ta ha zemren ta ha shpirtin dashnija, per ty me mbyti
ta ha zemren ta ha shpirtin me kalle me plase si bomba dinamiti.

Ti e din se me mua ska lojra as fore ti e din se per ty shkrihem
si akullore ti mir e din se un jam ai djali a mund te vdes i shkreti nga malli.

A me don a me don sa me don me trego me trego moj bon bonn
A me don a me don sa me don me trego me trego moj bon bonn

Ta ha zemren ta ha shpirtin dashnija, per ty me mbyti
ta ha zemren ta ha shpirtin me kalle me plase si bomba dinamiti.

Ta ha zemren ta ha shpirtin dashnija, per ty me mbyti
ta ha zemren ta ha shpirtin me kalle me plase si bomba dinamiti.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)