Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baboo Darabuka - Dheze Dheze

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vec per hatrin tem Dj
E preke Play
Ndrecma ket nej
Hajde lshoma nje ritem
e ti goditem
hajde xitem
O kur ti bin Babo Darabuka
Vet lujn komet vet lujn kukat
Vet lun dora vet lun syni
O bini uj se na dul tymi
Atashym e na kalle kalle
Atashym e na dheze dheze
E luje vallen der ne mengjes
Atashym e na kalle kalle
Atashym e na dheze dheze (2x)
Atashym e na kalla llaka
Ska zjarfiks
Qe na ndal flaken
O nuk po muj me ndejt ne ven
Trupi pom kcen
Po me pelqen
Hajde Dj mos u korrit
Lshona ca din hit hit
O kur i bin Babo Darabukat
Vet lujn komt e vet lujn kukat
Vet lun dora, vet lun syri
O bini uj se na dul tymi
Atashym e na kalle kalle
Atashym e na dheze dheze
Atashym e na kalle kalle
E luje vallen dej ne mengjes
Ska zjarfiks qe na ndal flaken
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)