Më mbaj mend (për 1 muaj)

KAOS - Vandami

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kce si Vandam
Kce si Vandam

Kaos-at back back
1-2 1-2 check check
Rritja zonin e-ej
U sa shum ma the-ej
Jom kon ma i vogli nklas
Kisha qef me kon pak ma i holl ma i gaaat
Mdoket u kon klasa e 7 kur u bona ma i gjan ma i trash
A je gati a je gati
Mos u nal ti kape hapin
Kushdo qe ta ka inatin
Munet me ta hanger veshin yeahh
Nese don me dal e me kcy ti hajde (ti hajde)
Nese don me t'fyj e me fyj ti hajde (ti hajde)

Kce si vandami
Kce si vandami x2

Ma e mira je sonte n'club
Krejt i ki free ti sonte n'club
Goten plot kape pije ex si shot
Asnjona so ma sexy sot
U yeah U yeah pash familjen ku je
Frajerin veq per mu le
Edhe pse ka lek en kulet
Ama pak ti veq 1 minut
1 minut pi doket pak
Kshu qe mos u gut
S'ke qa meresh me ata kur jom une ktu
Kshu qe coj durt nalt edhe kce ma shum
Hej Mami Hej Mami
Kaos-at Kcejn si vandami
Hej Mami hej Mami

Kce si vandami
Kce si vandami x2

Kqyre Vigani sa mir po kcen
Kqyre Vigani sa mir po kcen
La la la la la la la
Kqyre ti Lumi sa mir po kcen
Kqyre ti Lumi sa mir po kcen
La la la la la la la

Kce si vandami
Kce si vandami x2

Kce si vandami
Kce si vandami
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)