Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Edita Sopjani - Ama

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni.2x
Ama dashnin
Un ta jap ty
Jena lind per njani tjetrin
Na na na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Na dy

Nese ma jep dashnin une ty ta fali
Per qdo nat ëndërroj te ky djali
Zemra jem veq ty takon
My baby (maj bejb)
Ti shum mir e din
Zemren une ta fali
Se gjdo dit po ndron
Sa her qe dojm me dal
Sa her qe dojm me dal
Veqant na...

Refreni.3x
Ama dashnin
Un ta jap ty
Jena lind per njani tjetrin
Na na na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Na dy

Ka po shkoj ty pot intereson
Zonin me ma ni ne qdo sekond
Do me gjet arsye takim me lon
Ti po don me dit a bon a s'bon
Ti po don me dit prap a bon a s'bon
Zemren tem kom me ta dhon

Refreni.2x
Ama dashnin
Un ta jap ty
Jena lind per njani tjetrin
Na na na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Na dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)