Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Më Vjen Keq

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Më vjen keq
Më vjen keq që s'je i lumtur
Më vjen keq që paske humbur
Më vjen keq që kshtu je ba për dhembshuri
Po sa do që më vjen keq te ti nuk vi

Refreni:
Vaj medet
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht po ti m'ke mbyt
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht o m'ke mbyt

Më vjen keq për gjenjen tane
Më vjen keq vetes çka i bane
Më vjen keq sa posht paske ra
Por sa do që më vjen keq nuk vi me t'pa

Refreni: x2
Vaj medet
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht po ti m'ke mbyt
Se vet e ke lyp
T'pata rujt si syt
T'kam dasht o m'ke mbyt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)