Labi - Falma Një Puthje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Një tjetër bashkëpunim mes dy meshkujve të estradës do të vijë shumë shpejt. Labinot Tahiri i ka bashkuar forcat me reperin Noga, për projektin e ri muzikor që mban titullin “Falma një puthje”.

Noga ka zbuluar se kënga tashmë është gati dhe brenda pak ditësh do të bëhen edhe xhirimet e videoklipit me produksionin Imagine.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)