Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Another 1

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pas disa ditë argëtimi me të dashurin në Santorini, Afërdita Dreshaj tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikor.
Përmes rrjeteve sociale ajo ka zbuluar një pjesë të videoklipit të ri, i cili premton shumë.

Sipas sekondave të parë bukuroshja do të vijë hot dhe me shumë ritëm. “Another 1” mban titullin projekti që i plotë pritet të publikohet të enjten rreth orës 19.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)