Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati & Young Zerka - Syni I Jemi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gal u know me a give a good love
That kind of love u never forget
All the things me a do for yaa
Me a do them night and day

Se doren ma zgat
Kur ka dite edhe nat
Le tna sheh kush sna pa
Sa po dun me bo po smujn me na nda

Aj aj aj aj ulala ck ck ulala x2
Call me call me all day over x2
Aj aj aj aj ulala

Ref x2:
Syni jemi syni jemi syn i jemi je
Syni jemi syni jemi syn i jemi je
Syni jemi syni jemi syn i jemi je lalalalalalalalalala

Gal if u wanna ride
Come give me a ride
Gal wanna wanna try
Try to make u mine
Ti se di si bojne a ki me pa
Se njo si ti asnji se ka x2

Aj aj aj aj ulala (ulala) x2
Call me call me all day over x2
Aj aj aj aj ulala

Ref x2 :
Syni jemi syni jemi syn i jemi je
Syni jemi syni jemi syn i jemi je
Syni jemi syni jemi syn i jemi je lalalalalalalalalala

Gal if u wanna ride
Come give me a ride
Gal wanna wanna try
Try to make u mine
Ti se di si bojne a ki me pa
Se njo si ti asnji se ka x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)