Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pamela Thellipi - Vogelushja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dikur ti e vogel
Por tani je rritur
Ja te erdhi dita moj
Dita per te ikur

Ti u dashurove
Me nje djale beqar
Sot te erdhi dita moj
Te vij te te marr

Kur dole ne valle
Me nene e babane
Lotet nga qerpiku moj
Mbi fustane te rane

Refereni:
Ja erdhi bandilli
Ty moj te te marr
Me shami te kuqe moj
Me fustan te bardhe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)