Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ermal Fejzullahu & Gjiko - Hajmali

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Gjiko:]
Gac e m'lut m'ki djeg sikur prushi
M'ki bo me shku te Burdushi
Ata që t'kan fol nuk jan kërkushi
Hajde ktu hajde t'dushi
Se ca kena bo na dy
Kërkush si ka pa me sy
E nëse ti prapë don m'u kthy
Atere krejt ma kishe thy
(jou) Unë edhe Ermali edhe nëse vina me kali
Jem ma fresh se ti me Ferrari
Uuuu ton natën bojna party
Me leq nuk na kap syni keq

[Ref.]
Hajma Hajmali
Bone ti zemrën ma ndale
Hajma Hajmali
Me at bukuri
2x

[Ermali:]
Sot për ty po du me pi
Se ku je ti nuk e di
Ëmbël ëmbëll ti ma le
Sheqer ti je
Ëmbël ëmbël ti ma le
Sherbet ti je
Jarnana Jarnane Dashnin ku ma le
Jarnana Jarnane Dashnin ku ma le

[Ref.]
Hajma Hajmali
Bone ti zemrën ma ndale
Hajma Hajmali
Me at bukuri
2x

[Gjiko:]
Ëmbël ëmbël ti ma le
Sheqer ti je
Ëmbël ëmbël ti ma le
ma le ma le

[Ermali:]
Ëmbël ëmbël ti ma le
Sheqer ti je
Ëmbël ëmbël ti ma le
Sherbet ti je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)