Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindy - Kalle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refren X2:
Kalle ti clubin kalle,
kalle hiq mos e nale.
kalle ti qitja tymin,
kalle ti kalle.

Bejbe a je ti e lir,
sante nclub po du ti me dridh.
me kall ti venin se ti e bon ma mir
Lart poshtu shum mir po e sill
dridhe ti bejbe hiq mos u nal
dridhe me ritum se clubi u kall
dridhe ti bejbe hiq mos u nal
dridhe me ritum se clubi u kall
A beson zemer se krejt ma ke sill
me mnyrën qysh po kcen e pe dridh
je kam shtin me pi hiq pa mas
spo di mu nal deri po bahna tap
Krejt ....jon kat xhelozojn
per mnyren qysh po kcen pe dridh
ke tjeter stil qata ma mir pe sill
ke stil tveqant qata ti clabin pe dridh

Refren X2:
Kalle ti clubin kalle,
kalle hiq mos e nale.
kalle ti qitja tymin,
kalle ti kalle.

Shum Mir po nina afrohu ti te un
rrina pina veq ti edhe un
bejbe........ hajde ti te un
te kallim venin e te bajna shkrum
E kallim per qdo nat ti edhe un
pina qaq shum sa perneve ska gjum
E kallim per qdo nat ti edhe un
pina qaq shum sa perneve ska gjum
Shkojna ne dhomen tende mengjesin e presim
pina qaq shum sa pa vetdije jesum
qka kena ba na ata jon ka vesin
po na nuk tregojna ndjenjat aty jesin
Qdo nat na jeten e shijojna
ata po vesin po na venin e ndrrojna
ndjenja esht e njejt po ma shum e shijojna
qka kena perjetu na nuk tregojna

Refren X2:
Kalle ti clubin kalle,
kalle hiq mos e nale.
kalle ti qitja tymin,
kalle ti kalle.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)