Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Xheloz

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
cdo moment me ty
te ndjej un pa mase
e di qe jam gabim
se fsheh xhelozine

pak a shum nervoz
s'jam aspak rehat
ah kjo xhelozi
po me len pa mend

ref: 2x
xheloz per ty un jam
sa her qe s'te kam prane
xheloz per dashurine
xhelozia eshte gabim

me shoqet kur je
s'po te le rehat
ah kjo xhelozi
sikur ben magji

pak a shum nervoz
s'jam aspak rehat
ah kjo xhelozi
po me len pa mend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)