Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafi Derti - Bingo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Ne zemer t' bona bona bona

Ou kena shum pare se kush jena na
Po duket ashiqare share nuk foli vet per veti
Per mu po fol leki se krejt i kom mas veti
Na na na naa une jo nuk vuj per mane
Mana o ka vun per mu

Bingo vec nji here t'bjen zemer nese ti je me mu
Ou leki bon lekleki bon lek
Une ta boj jeten si prrallat me mbret
Si prrallat me mbret jena non stop
Nga shteti n'shtet ana anes botes bebe
Nga ti ke qejf veten zemren ty ta kom dhon
Arat plot me ganxha apo don mo?
Arat plot me ganxha apo don mo?

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Ou leki bon lek
Leki bon lek une ta boj jeten si prrallat me mbret
Si prrallat me mbret jena non stop nga shteti n'shtet
Ana anes botes bebe nga ti ki qejf
Veten zemren ta kom dhon
Arat plot me ganxha apo don mo?
Arat plot me ganxha apo don mo?
Nese don ti mo nese don ti mo

Merre merre merre merre merre qket buqet ti
Merre merre meri ere
Ene direkt fly
PUSHIME N'DUBAI
High

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)