Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - E Vetmja Jam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
të thashë nuk dua fjalë
më thoje kam për ty shumë mall
të thashë nuk jam ajo
nuk mund të vish dhe të largohesh sa herë ti do
më thoje, të dua shumë
tani habitesh se gjithçka merr fund

ref:
dua ëndrën ta jetoj
dua ndenjën ta rizgjoj
dua fjalët ti besoj
në çdo çast e vetmja jam
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam

të thashë një ditë do të jetë shumë vonë
të ngjten copëzat thyer nga jeta jonë
të thashë, të thashë nuk e di
nëse do të kalojë edhe kjo sfidë për ne të dy
më thoje, s'do më lëndosh
por falët e tua ngritën vetëm lot.

ref:
dua ëndrën ta jetoj
dua ndenjën ta rizgjoj
dua fjalët ti besoj
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam

e vetmja jam
e vetmja jam
e vetmja jam për ty

e vetmja jam
e vetmja jam
për ty e vetmja jam
për ty e vetmja jam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)