Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Për Ty Qan Shpirti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S’di ku ke ikur
Zemra po me dridhet
Me ka marre malli
Syte me lotojne

Sa shume thelle
Ke hyre ne zemren time
Per ty qan shpirti
Per ty,s’me ndalen lotet ( 2 here )

Cdo nate me del, Me del ne endrrat e mija
I perqafuar me ty
Deri sa zgjohem

Sa lot kam derdhur
Dhimbje kam duruar
Dashurine tende
Vetem kam provuar.( 2 here )

O yll I bukur
Ku je arratisur
Ne c’skaj te botes
Oh ti ku ke ikur

Engjell I bukur
Kthehu se te dua
Te t’perqafoj
Te dehem si I cmendur ( 2 here )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)