Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nonda Kajno - Ta Kisha Cezmen Me Raki

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Marianke e vogel ti me je,
Me syckat boje qielli.
Kur me shikon s’me buzeqesh,
E imja je, Marianke.
Kur me shikon s’me buzeqesh,
E imja je, Marianke.

Kalojne ditet plot trishtim,
Pa dashuri,pa shprese.
Eja me gezo,mos me mundo,
E imja je,Mariana.
Eja me gezo,mos me mundo,
E imja je,Mariana.

Ta kasha cezmen me raki,
Te pija dit e nate.
Omoj taksi,na co ne shpI.
Se jemi bere tape.
Omoj taksi,na co ne ship.
Se jemi bere tape.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)