Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - I Vetëm Për Ty Mendoja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I vetem per ty mendoja,
Me dhimbje, sa net kaloja.
Vetem per te ti pare,
Ata dy syt e tu .
I vetem per ty mendoja,
Me dhimbje, sa net kaloja.
Vetem per te ti pare,
Ata dy sy.
Refreni :
Un me gjith shpirt te dashurova.
Endrrat e mija ti dhurova.

Nuk di perse, nuk di perse,
Ne enderr t’shikoj vetem ty.
Te shikoj ty dhe vetem ty. ( 2 here )

Sa endrra e sa kujtime,
I rruan kjo zemra ime.
Vetem,vetem nje cast,
Te vetem te jem me ty.

Sa endrra e sa kujtime,
I rruan kjo zemra ime.
Vetem,vetem nje cast,
Te jem me ty.

Oh sa me lodhe shpirt me lodhe.
Puthjet e mija I harrove.

Nuk di perse, nuk di perse,
Ne enderr t’shikoj vetem ty.
Te shikoj ty dhe vetem ty. ( 2 here )
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)