Nonda Kajno - Ato Buzka Ti Vajz Falmi Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te te them je lule,
Ti je me e bukur.
Te te them je gonxhe,
Te humbas freskine.
Se ti zemren time,
Vash o ma ke mare.
Mos per koken tende,
Mos me mbaj meri.

Refreni 2x :
Se do ti dua, ti dua, ti dua,
Ato dy buska ti vash falmi mua.
Se do ti dua, ti dua, ti dua,
Pergjithmon.

Te te them je drite
Ti verbon dynjane.
Mos per koken tende,
Mos me bej hatane.
Se asnje ze tjeter,
Zemra s’ma pranon.
Mos per koken tende,
Mos me torturo.

Refreni 2x:
Se do ti dua, ti dua, ti dua,
Ato dy buska ti vash falmi mua.
Se do ti dua, ti dua, ti dua,
Pergjithmon.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)