Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Kryt Nalt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[2po2:]
Hello from the other side
Komt n tok amo kryt gjith nalt
Suksesi o ka pret jasht
Dil e kape me deshir t madhe n asht
Dil deshmoje sa ki kapacitet
Qysh je rrit dy her ma i fort se krejt
Hejterat boni me pagu shtrejt
Mos i harro rrojt e tua t kalumen e ki t shenjt
Me u bo ma puntor se tjert
Me nejt i vertet me u bo shembull n jet
Prej tjerve mos me prit po mi gra vet
Mi ndjek andrrat deri sa ti nxejsh krejt
Bonu poet , shkrujt t ardhmen vet
hini graji me vullnet
Bonja vetes sa ma let
Mos u merr me siklet ti veq ktheji syt ka rret
Krejt senet vet kan me rra n vend t vet

[REF.:]
Kryt nalt ky osht veq fillimi
Lufto deri sa ti del tymi
Hey!Boni me pshty vner
Le ta din qimt e nanes se sa ki ti vler
Nxerre mat miren prej vetes
Merre mat miren prej jetes x2

[Unikkatil:]
M kujtohet kur jam kon n rreth qe m dyshojke
Noshta ty tkish nal po mu um motivojke
Ska sen ma mir se me plas inatqorrin
I ki nal ata po jo se prek VIKTORIN
Armiku ma i madh gjindet ktu n kry
Kur e bind veten tjert mujn mu qi
Gjinja si un jo merzin se dojn
Per fitore kan dashni e per humbje jo s menojn
Edhe me ndodh un najher me hup
Duhet apet gjithmon mu kthy ma fort me ja fut
Jo dost , ti ndrro dost , shkurt osht jeto dost
Ndaq ti vajto veq une nuk kom koh dost
Ka do qe kqyr ta han ka nji sahat
Ma mir me shfrytzu ket sen sa ki takat
Jeta po ik e smuna me ble
Po qdo dit qe e kom duna me bo me vle

[REF.:]
Kryt nalt ky osht veq fillimi
Lufto deri sa ti del tymi
Hey!Boni me pshty vner
Le ta din qimt e nanes se sa ki ti vler
Nxerre mat miren prej vetes
Merre mat miren prej jetes x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)