Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Çupëlina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te thane shoqet me ate ose me ne
Te tha prifti nuk ke moshe mos mu rrefe
Nga jot eme bukurine nga yt ate cmendurine
Dashuria kur te ze te fut ne dhe
Zjarrpafikur je, zemra nuk ka fre

REFRENI(2x)
Çupëlina o Çupëlina
Qan sokaku kur ti vonon
Çupëlina o Çupëlina
Ti dhe henen turperon sa here djemte te ngacmojne

U prish bota thane plakat kur te pane
Djemte i cmende dhe te thane moj gjetsh belane
Ti nuk pyet cthote dynjaja le te behet dhe hataja
As magjia e as syri nuk te kap
Zjarrpafikur je, zemra nuk ka fre

REFRENI(3x)
Çupëlina o Çupëlina...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)