Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - A Je Single

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[2po2]
TREGOM!
A je single a me naj kon
Kur ti kalon pi palon të ton
Shikimi yt krejt djemt i tranon
Shohin endrra me trupin tan
Hajde tregom vec mu
A kom shanca me tu afru
Fol naj sen se po du me t'ngu
Zoni yt relax o per muu
E ej kush ta fali ty bukurin
Se ke iden sa mir jan ka t'rrin
Flokt e gjata t'leshume mbi shpin
S'pe di qat levizje qysh je ka e bon
Ca ke per rreth per vete pi bon
URGJENT! TREGOM!
A je vet a je me naj kon

Ref.:
TREGOM! A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
TREGOM! A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
A je single a me naj kon

[Vig Poppa]
Ama vec pak dashni,
syt e tu jan magji
Sa shum po m'jep knaqsi,
qiellin per ty e mrri
Je je, a po m'don ej eje
Vec tregom ejee
Se un nuk po muj me prit mo
Koha nalet kur ti vjen,
me goj hapur ti po mlen
Vec 1 nat a po ma jep,
se un vec po du me dit oo
I say Heye a po m'don heye
Vec tregom heye,
se un nuk po muj me prit mo

Ref 4x:
TREGOM! A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
A je single a me naj kon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)