Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petriti - Jam Cun Elbasani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ta Bona Bona
e Meritoje
ta bona kongen
tani ngjoje

Ti ishe goca goca mamit 2x
Por ti Je dhelper Zemer
Ne fund e tregove

Te Bej Te fala 2x
une jam pilivoni
ja fute vetes
jam cun elbasani
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)