Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti & XOXO - Gon Kalaja Kapedani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jasha Goni,Gon Kalaja
Kapedan je ti
Rrem tirona Ad sybardhi
E tja dim te dy(x2)

Tritol saksofoni
Te ben me kercy
Kshu ben batalioni
Kurr nuk behen dy(x2)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)