Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Nuk Ka Dashni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ja nisem nga toka man
HB...We out here

Stealth:
neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]

erdhem nga balta
sa her na zuni jashta n'mesnata
gishtin e mezit per t'zinjt
si dojna na prangat
nuk kena koment
skena koment
ku osht avokatja
se jap asnji fjal (fjal)
memec per gjykatsa
erdhem nga lagjet e varfra
ku jeni ju gangsta
We about that coke life
kto shqipe jan fanta
kokat e londres for sure,
erdhem nga mali na u desht me shit bor
i vuna maskat pervesha mangat
midis europe na desh me thy doors
dallget i cajm na
ndizet motorri si skafi i vlores
six hundred power thirrem kalores
taking it over nuk jena colombos
na jena real shqipet e londres
na jena luana n'midisin e xhungles
na jena, jena cka thojn
jena lojtaret ma tmir per ket loj
bjere ekipin se na ta sfidojm
gishti osht gati, gju..
your metet me gishta en goj

neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]

Vinz:
Errët o rruga
ftyrat buzqeshen mbas shpine po gjukan
forda focusa
Dajat parku paparacet po trukan
levizjet e ulta
dihet e keqe osht zhurma
prap kur vjen puna per lufta
tan e din se na hunen se ulna
shqipe e ndrrona na stilin
nivelet e lojes i rrisim
qe prej fillimi
muziken e bojna per qef
prap we killin it
squad the bitchez are feelin it
rrijm neper rrug prej fillimi
xhepi dikur ishte bosh
now my shqipez mbretresha
Is feelin it
ska meshir per armikun
ram ndashni me rrezikun
mbretnesha printume te pinku
na ka permrapa si macja me miun
shume
veta verdall po na vin
po per asnjonin nuk ka dashnin
When we was bummy
nuk kishim money
tash u bo sunny e afer na rrin

neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)