Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ibrahim Kasami - Nji Molle E Nje Dardhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1 moll e 1 dardh e 1 ftue e oo,
1 moll e 1 dardh e 1 ftue e oo, e 1 ftue e oo.
E kemi vllaun tone e pa fejue oo,
Pa fejue oo kemi vllaun tone o pa fejue oo.

Edhe pa fejue nuk e lajna oo ,nuk e lajna oo.
Nuse prej kataunddi do ti zajna oo, do ti zajna oo.
Nuse prej kataundi do ti zajna oo, do ti zajnaoo.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)