Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu & Naim Qukiqi - Larg Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Larg jeee larg me jeee
Kush e di
Me kend jeee
Syt e tu kush ti sheh
Ndoshta tjetrin ti e ke
Jam xheloz shum mir me njeh
Kah shum koh qe sje lajmru
Apo ndoshta mke harru
Te lutem kthehu smuj me duru

Ref.
Jo jo ste lejoj i imi je ste harroj
Mos e hum ket shpres
A e din qe tkam lan bes

Jo jo ste lejoj i imi je ste haroj
Nuk kam zemer met lendu
A e din sa shum te du 2x

Larg jeee larg me jeee
Kush e di
Me kend jeee
Syt e tu kush ti sheh
Ndoshta tjetrin ti e ke
Jam xhelox shum mir me njeh
Kah shum koh qe sje lajmru
Apo ndoshta mke harru
Te lutem kthehu smuj me duru

Ref.
Jo jo ste lejoj i imi je ste harroj
Mos e hum ket shpres
A e din qe tkam lan bes

Jo jo ste lejoj i imi je ste haroj
Nuk kam zemer met lendu
A e din sa shum te du 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)