Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Puc Puc

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te tjeret flasin bla bla bla
Une bej timen. La la la
S’di si o puna vec thojne qe e nxuna
Vec me u mburr ju cuna cuna aaaa

Ti m’thua puc puc puc
Mas shpine kuck k...
Pse lyn me furc
a po din se ka me t’dale huq. 2x

Ti po don me lujt lujt
Don me m’pa tu vujt vujt
Kishe jam e trent
Ty,ku rri une t’merren ment

Ref
Yes,my name ‘s Belle belle
You can call me Mademoiselle
Kam per Zot nje Shpirt rebel
I don’t wona paly this gamme
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)