Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deejay The Boy - Aviona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Aviona, aviona
Ulen e ngjiten a thu se jan milingona
Kampiona, kampiona
S'i falim t' voglat edhe kur kena miliona

Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
We doin this, nat e dit tu ba show

Ok ok, i said ok
Nga shteti n' shtet lëviz me jet kabriole
Jo për check in po për mënyrën që e ndjej
Kurr nuk e huma s' kam nevojën që ta gjej
Duket magji po mos ki frik
Ësht krenari dhe thurje planesh me taktik
E ban fuqin bashkimi si n' matematik
Ndizet turbina nga Athina n' Amerik
Krejt si sheik, krejt si sheik
E njerzit ton na presin edhe na përcjellin
Tu ba muzik tu ba muzik
Avionat ton flututojn e kalojn qiellin

Aviona, aviona
Ulen e ngjiten a thu se jan milingona
Kampiona, kampiona
S'i falim t' voglat edhe kur kena miliona

Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
Tu e lujt lojen, nat e dit tu ba show

M jan ba si autobusa, si autobusa
Tu hyp tu zbrit nga BEja gjer në USA
Tu m kontrollu pantallona edhe bluza
Tu m pyt ku shkoj uniforma edhe fuksa
Na jena n ajer na jena n ajer
Hajde për hajër hajde për hajër
We spitting fire, we spitting fire
Kopenhagen, Stamoll dhe Dubai
RyanAir, EasyJet
Na jena n Pegasus nuk kena si me met
United Emirates, tamam si mret
Kur marrim rrugën nga shteti n shtet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)