Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Ka Je 2x

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti je
ma e mira qe kom pa
ti je
qa don qe bon ty tka hije
ki me kon e jemja dije,dijee(2x)

Ronela:
Boom boom boom boom yehh
para para teje moshen se vrej
poom pomm gal my thejj
para para meje du me tpa tu nejt
boom boom boom yehh
para para pam pam teshat ti lej
my don don ti hejj
para para para tjerave po tpelqej

REF:
A je aje,a je aje
a je normal
qysh po mban ti mu ndjeh
ka je ka je,ka je ka je
n'zemren tem
i vetmi i vetmi ti je
ka je ka je,ka je ka je
ata nuk e kan iden
ata nuk e din se...
ti ma e mira je

Ronela:
Naten po ma merr
diten po ma merr
edhe kur se lo
dashnin po ma merr
zemren e kom qel,zanin po ta du
aj aj zanin po ta du
zanin po ta du

Adriani[2x]:
Temen po du me tpas ty temen
na dy me 1 mbiemer
se ma ki marr ti zemren,zemren

REF:
A je aje,a je aje
a je normal
qysh po mban ti mu ndjeh
ka je ka je,ka je ka je
n'zemren tem
i vetmi i vetmi ti je
ka je ka je,ka je ka je
ata nuk e kan iden
ata nuk e din se...
ti ma e mira je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)