Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Pika Zeze

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2X
S'di aje te pa
qka jetum ba
per inati tem del pa u ndal
asgjë s'më qetson nga xhelozia
se zemra veq ty po t'don

2x
Sa kem bashk ty sta pasna dit
mu kujtove ah sa jam merzit
E kam ndjeh ndarjen un me ty
e kam dit, ta kam lexu n'sy

REF.2x:
Eli, Eli, Eli
bota imee je
Eli, Eli, Eli
Oj dashni ku je

2x
Pika zez n'faqe tane m'pate than
Ti je kjo nafak
tash tu boh zemer ashiqare
Menxi paske prit me m'lan

2x
Sa kem bashk ty sta pasna dit
mu kujtove ah sa jam merzit
E kam ndjeh ndarjen un me ty
e kam dit, ta kam lexu n'sy

REF.2x:
Eli, Eli, Eli
bota imee je
Eli, Eli, Eli
Oj dashni ku je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)