Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi & Ylli Demaj - Dashurova Syte E Bukur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dashurova syt e bukur
syt e djallezise
me harrove me shkatrrove moj
ma more rininë
2x

Ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe thirrsje si e marr moj
hajde hajde
2x

ne vjetore jam ulur
e po pia veten
veq per ty po mendoja moj
ah si ta kaloja jeten
2x

Ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe thirrsje si e marr moj
hajde hajde
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)