Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - U Kthy Loja Ka Ne

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hahahh
Look, i had to come back
Yeah, Phenom

Hah haah

Yo u kthy loja ka ne
Yo u kthy loja ka ne (ye)


Kjo o shpetim
kjo osht denim
tjeter menim thirre falimentim
I am the KING every song i go win
skuadren me veti krejt rruga rrefim
kto tipa rreth meje jetojn me ngatrresa
jena malsor e kem kodin te besa
tipa qe lvizin me heker ner tesha
tipa qe vrahen per fjal e per vepra
halle gjaqe probleme nga jeta
jena tprovum shoku nvargje e verteta
Kris pistoleta veri ngazeta
Nuk knoj veq un, veq po knon dhe beretta
(Bang Bang)
jo nuk ma nin mu qa folin anej
hupe kontrollin shum sene po ndodhin
e ktheva prap lojen hala TBA


REF/Fenomenal kjo osht normal
bona shum sene prej rrethit social
asnjoni prej zemres s'shkoj komercial
asnjoni si naqja me kredikepal
Hyn mren skuadra asnjoni si na
jena legjenda se bojm si ata
sjem si ata kena shum krah
jena gjithkun kena gango gjithkah

Shqipet se din krejt mburren kur mnin
caliber team ska reper qe m'arrin
ska grup qe na lviz se ja hekim gerrdin
burrat tperbijn shok burrat e shpis
kjo dhuna o flliq ma mir lene muziken
not of talk nese flet per publik
not of talk se jem larg n'amerik
midis shqipris e kam rrethin kushri
midis new yorku tan rrugen bertim
f**k this bi**hes and coffee in my weed
makin my money im back on the streets
sje per kit loj shoki un jam gjeni
sa per hiphop don phenomi jep pist
sa per hiphop un jom zani n'veri
Big CFE jena Perandori
Big CFE jena Perandori

krejt qa po thu qa menon ti
sdi a kupton ti me jo nuk shulon ti
jo nuk ma kalon ti sdi qa po don ti
menon naj problem po je larg tjeter kendi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)