Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Petrit Vullkani - Ti Je Lali Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte nata eshte e jona
Shperthejm pak nga pak
Deri ne oret e vona do e djegim flak 2x

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x

Nuk e ndalim nuk e ndalim
Sa ja kemi nis
Me e mira je e lalit
Ty te kam si shpirt

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)