Më mbaj mend (për 1 muaj)

Readi - High Class

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
HIGHCLASS
ONE RECORDZ STUDIO®
BEAT: Sin limites/shotrecord

High class / High class
ti qitash pi shijon kto,une jam krejt tjeter faz
po nasht se mu, pom mbahet qefi
qe edhe ti pe din qka o tommy hilfigeri X2


Polo gucci loui armani
diesel kappa edhe versace
sa jam kan thmi i kam qi
12 13 vjet tash jam rrit g

tash po du ma klasik
shiju mu ka ndrru mu ka ba krejt drastic

tash pom doken t'thejshta kto
kur jam vesh un firmato
ti sje kan hiq bro
tash pom doken t'thejshta kto
a din sa moti knoj un per to
ti sje kan hiq bro....

tripat edhe stjalli,gjith jan kan in te ky djali
tkam kallxu Roberto cavalli...2x


High class / High class
ti qitash pi shijon kto,une jam krejt tjeter faz
po nasht se mu, pom mbahet qefi
qe edhe ti pe din qka o tommy hilfigeri x2


Panda panda panda
moti qina un me prada
moti nina un me zara
hala shihna me dolce gabanna...

tana be tana po pasha besen
plot marijuana ta mushi kesen....

e shtrejt o marka qe e kam vesh teshen. Yes
H&M Chanel Reebok Burberry edhe Hermes
veti njerzt veti njerzt
munesh mi vet plot vet tkallxojn
per qito sene per mu qka t'thojn...
PER MU QKA THOJN....High class / High class
ti qitash pi shijon kto,une jam krejt tjeter faz
po nasht se mu, pom mbahet qefi
qe edhe ti pe din qka o tommy hilfigeri X2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)